NA ŻYWO
Obejrzyj w
Konferencja Lecha Poznań
Subskrybuj
  • Konferencja Lecha przed meczem z Karabachem
  • John van den Brom i Mikael Ishak odpowiadają na pytania dziennikarzy

Bayern Monachium zaprezentował nową gwiazdę! Sadio Mane podpisał kontrakt z klubem

Bayern Monachium zaprezentował nową gwiazdę! Sadio Mane podpisał kontrakt z klubem
fcbayern.com
Autor: Maciej Pietrasik 22 cze 2022 | 13:36
Sadio Mane w środę został oficjalnie piłkarzem Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec podpisali trzyletni kontrakt z Senegalczykiem, wykupując go z Liverpoolu.
Pozyskanie znanego skrzydłowego było dla "Die Roten" głównym celem na letnie okienko. Według medialnych doniesień Liverpool otrzyma za piłkarza 32 miliony euro. Kolejne dziewięć milionów zawarto w opcjonalnych bonusach.
Dalsza część tekstu pod wideo
W środę Mane został oficjalnie zaprezentowany przez Bayern. Podpisał też kontrakt, który ważny jest przez trzy kolejne sezony - do czerwca 2025 roku.
- Jestem naprawdę szczęśliwy, że w końcu znalazłem się w Bayernie Monachium. Dużo rozmawialiśmy i od samego początku czułem zainteresowanie klubu, więc nie miałem żadnych wątpliwości - powiedział Mane.
- To odpowiedni czas na podjęcie nowego wyzwania. Chcę wiele osiągnąć w tym klubie, także na arenie europejskiej. Podczas mojego pobytu w Salzburgu oglądałem wiele meczów Bayernu. Naprawdę lubię ten klub - zapewnił.
- Cieszymy się, że udało nam się sprowadzić Sadio Mane do Bayernu. Niewielu jest na świecie graczy, którzy mieliby tak znakomite występy i wielkie sukcesy na przestrzeni wielu lat - stwierdził dyrektor generalny Bayernu, Oliver Kahn.
- Jesteśmy pewni, że w najbliższych latach Mane zachwyci naszych kibiców swoim spektakularnym stylem gry. Jest ambitny i żądny zdobywania kolejnych tytułów. Z takimi graczami jak on, wszystkie cele w Bayernie są możliwe - zakończył.
Źródło: fcbayern.com

Dyskusja 37