Bayern Monachium zmiażdżył Schalke! Osiem bramek, hat-trick Gnabry'ego, gol i asysty Lewandowskiego [WIDEO]

Bayern zmiażdżył Schalke! Osiem bramek, hat-trick Gnabry'ego, gol i asysty Lewandowskiego [WIDEO]
Julian Finney - UEFA / Press Focus
Bayern Monachium ciągle jest w wielkiej formie. Mistrzowie Niemiec rozpoczęli ligowy sezon od rozbicia Schalke 8:0.
Bayern objął prowadzenie już w 4. minucie. Gnabry wyszedł do długiego podania, wypracował sobie miejsce do oddania strzału i technicznym uderzeniem nie dał szans Fahrmanowi.
Gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie minutę później. Na dobrą pozycję wyszedł Sane, ale będąc przed bramkarzem Schalke nie zdołał oddać strzału. Niemiec utrzymał się jednak przy piłce, odegrał ją do Lewandowskiego, którego uderzenie zablokował Rudy.
Drugiego gola Bayern strzelił w 19. minucie. Piłka w polu karnym trafiła do Muellera, ten wyłożył ją Goretzce, a niemiecki pomocnik szesnastu metrów trafił do siatki.
Dwie minuty później Sane pognał w pole karne, podał do Lewandowskiego, lecz ten strzelił wysoko nad poprzeczką. W kolejnych minutach napór mistrzów Niemiec nie słabł. Szansę miał Sule, którego uderzenie zatrzymało się na słupku.
Przed przerwą Bayern zdołał strzelić trzeciego gola. Do bramki trafił Lewandowski. Polak perfekcyjnie wykonał rzut karny.
Początek drugiej połowy był piorunujący w wykonaniu Bayernu. Już w 47. minucie w sytuacji sam na sam z Fahrmanem znalazł się Sane. Gola nie strzelił, ale udaną dobitką popisał się Gnabry.
Ten sam duet wypracował piątą bramkę dla monachijczyków. W 59. minucie po szybkim ataku Sane dograł do Gnabry'ego, a ten nie miał żadnych problemów z pokonaniem Fahrmana.
W 70. minucie Bayern strzelił szóstego gola. Lewandowski popisał się niezwykłą asystą - polski napastnik dośrodkował krzyżakiem, a jego podanie wykorzystał Mueller. Przy jego strzale nie popisał się Fahrman.
Minutę później było już 7:0. Wreszcie na listę strzelców wpisał się Sane, który wykończył błyskawiczny atak gospodarzy.
Bayern nie zamierzał oszczędzać rywali. W 81. minucie Lewandowski wypatrzył Jamala Musialę, ten ściął ze skrzydła do środka i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce.
Marcin Karbowski18 Sep 2020 · 22:20