Bayern Monachium znów bez zwycięstwa w Bundeslidze! Zadecydował gol w doliczonym czasie meczu [WIDEO]

Philipp Ruiz / Press Focus
Bayern Monachium znów bez zwycięstwa w Bundeslidze! Mistrzowie Niemiec tylko zremisowali z VfB Stuttgart 2:2.
Bayern ostatnio zawodził w lidze - po dobrym początku sezonu zremisował z Borussią Moenchengladbach i Unionem Berlin.
Julian Nagelsmann zdecydował się na kilka zmian w składzie przed wtorkowym meczem z Barceloną. Swoją szansę dostał Mathys Tel, który najpierw został najmłodszym graczem w podstawowym składzie Bayernu w historii jego występów w Bundeslidze, a potem dorzucił jeszcze tytuł najmłodszego strzelca. Francuz dał swojej drużynie prowadzenie w 36. minucie.
Bayern miał dużą przewagę, ale Stuttgart nie zamierzał się poddawać. Pierwszy sygnał ostrzegawczy wysłał w 51. minucie. Serhou Guirassy umieścił piłkę w bramce Manuela Neuera, ale jego trafienie nie zostało uznane.
Sześć minut później był remis. Szybką akcję gości wykończył Chris Fuhrich.
Bayern odpowiedział niemal natychmiast. Miejsce w polu karnym wypracował sobie Musiala i płaskim strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.
Gdy wydawało się, że Bayern w końcu wygra, stracił gola na wagę remisu. W doliczonym czasie gry punkt swojej drużynie zapewnił Guirassy, który wykorzystał rzut karny.
Marcin Karbowski10 Sep 2022 · 17:24