Bayern. "Nieprawdopodobny błąd". Tomaszewski grzmi w sprawie Roberta Lewandowskiego

"Nieprawdopodobny błąd". Tomaszewski grzmi w sprawie Roberta Lewandowskiego
Saolab Press/Shutterstock
Autor: Marcin Karbowski 18 maj 2022 | 22:31
Jan Tomaszewski ostro ocenił zamieszanie wokół Roberta Lewandowskiego. Były bramkarz wini za nie kapitana reprezentacji Polski.
Lewandowski nie kryje, że chciałby zmienić klub. Polak niedawno zapowiedział, że nie przedłuży swojego kontraktu z Bayernem.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jego słowa wywołały wielkie emocje. Zdaniem Tomaszewskiego postępowanie polskiego napastnika w ostatnich tygodniach było niewłaściwe.
- Nieprawdopodobny błąd Roberta. Pół roku jego menedżer robi wszystko, żeby spalić go w Bayernie. To całe apogeum zaczęło się przed meczem z Villarrealem. Podchwycili to kapitalnie hiszpańscy dziennikarze i zaczęli mydlaną operę pt. "Robert już jest w Barcelonie" - komentował Tomaszewski w "Super Expressie".
Były bramkarz uważa, że Polak swoim zachowaniem zraził do siebie innych zawodników Bayernu. To jego obwinia za całą sytuację.
- Przepraszam, że tak mówię. Robert jest moim idolem, byłem za nim od 10 lat. Jest to wina "Lewego", a nie menedżera, bo Zahavi jest na jego usługach i nie ma prawa zrobić żadnego kroku bez jego zgody - wyjaśnił Tomaszewski.
74-latek w bardzo ostry sposób wypowiedział się też na temat Czesława Michniewicza. O tym, co za zarzuca selekcjonerowi reprezentacji Polski, przeczytacie TUTAJ.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Super Express