Bayern. Szczere słowa Hansiego Flicka na temat Roberta Lewandowskiego. "Na pewno się nie wyróżniał"

Hasan Bratic / ? / Sipa / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 25 kwi 2021 | 09:53
W sobotę Bayern Monachium przegrał 1:2 z Mainz w meczu 31. kolejki Bundesligi. Postawę swoich podopiecznych szczerze ocenił Hansi Flick, który mówił także o Robercie Lewandowskim.
Polski napastnik wrócił na boisko po blisko miesięcznej przerwie, spowodowanej kontuzją kolana. Jego gra pozostawiała sporo do życzenia, podobnie zresztą jak innych piłkarzy Bayernu.
W końcówce Lewandowski wykorzystał prezent od rywali i zmniejszył rozmiary porażki Bayernu. Hansi Flick nie był jednak do końca zadowolony z tego, jak wyglądał snajper i cały zespół.
- Jeżeli chodzi o Roberta Lewandowskiego, to na pewno nie wyróżniał się na tle drużyny. Byliśmy dzisiaj nieszkodliwi dla rywali - ocenił Flick.
- Ten zespół często pokazywał swoją jakość. Takie porażki się zdarzają. Szkoda, że nie zrobiliśmy ostatniego kroku w kierunku mistrzostwa. Musicie jednak zrozumieć, że drużyna jest zmęczona - podkreślił.
- Przede wszystkim Mainz należą się ogromne komplementy. Spisali się bardzo dobrze, byli kompaktowi i znakomicie bronili własnej bramki - dodał.
- W pierwszej połowie nie graliśmy tak, jak sobie wyobrażaliśmy. W drugiej było już lepiej, ale gracze mają w nogach zbyt wiele minut. Po prostu nie byliśmy wystarczająco silni. Chcemy wygrać każdy mecz, tak było również dzisiaj. Ale nie graliśmy dobrze i musimy to zaakceptować - zakończył.
Bonusy bez wpłaty własnej i zakłady bez ryzyka. Oferta buków na EURO
Źródło: fcbayern.com

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 25

25 kwi 2021 | 09:58
0
Wrócił po kontuzji, strzelił gola, czego oni chcą od niego więcej?!?
25 kwi 2021 | 10:54
0
Strzelił, jak było już pozamiatane.
25 kwi 2021 | 12:40
0
No tak, takie gole powinny być liczone jako pół, co najwyżej... Mówiąc poważnie, pozamiatane jest po ostatnim gwizdku sędziego. Nie wiem jak było w tym przypadku, ale strzelenie bramki potrafi zająć kilka sekund.
25 kwi 2021 | 13:53
0
Tego że oprócz gola nie pokazał kompletnie nic
25 kwi 2021 | 10:09
0
odpadli z LM, trener odchodzi, liga praktycznie wygrana wiec brakuje im motywacji.
Wygląda na to ze Bayern doczłapie do końca sezonu, a to raczej nie wrózy dobrze Lewemu z biciem rekordu.
25 kwi 2021 | 09:55
0
Tak na nich chyba wpłynęła wiadomość o odejściu Flicka.
25 kwi 2021 | 10:14
... niestety ale Manuel Neuer zrobil dwa powazne bledy ktore kosztowaly strate punktow druzynie. Takiemu bramkarzowi jak on... to nie powinno sie przydarzyc.
0
25 kwi 2021 | 12:41
ale wiesz że kilka setek też wybronił ?
0
a drugie primo dawać do zrozumienia że przegrali przez bramkarza to trochę frajerskie zwłaszcza jakby się było piłkarzem
25 kwi 2021 | 14:48
...Przyjacielu !!!... Neuer sam wypowiedzial sie w komentarzu przy redaktorze ze za przegrany mecz wini siebie... a nie druzyne. I sam powiedzial ze mozna miec jedna wpadke w meczu... ale nie dwie. A jak sie mowi ... "drugie"... to juz nie jest "primo". Troszke wiedzy przyjacielu.
0
Flick ma racje Bayern wygladal na zmeczonych wazne ze chociaz Lewy strzelil gola
25 kwi 2021 | 11:44
0
Mają ten margines błędu i nie przegrają już mistrzostwa. Wczorajszy mecz tak dobijający jak ostatnie ich tygodnie.
25 kwi 2021 | 14:20
0
Za moich czasow istnialo cos takiego , ze zwycieskiego skladu Bayernu z Lewerkusen sie nie zmienia. Robert mogl z powodzeniem wejsc na druga polowe z lawki na podmeczona obrone Mainz.
25 kwi 2021 | 13:07
0
Bardzo byłem zdziwiony, że Lewy zagrał od początku. Po miesiącu bez grania spodziewałem się, że wejdzie na ostatnie 30 minut. Flick dał mu całe 90 minut z uwagi na zwiększenie szansy pobicia rekordu Mullera. Moim zdaniem był to błąd, bo Robert nie potrzebuje dużo minut aby coś strzelić. Natomiast potrzebuje być w formie, a także zespół musi grać na mistrzowskim poziomie. Być może gdyby Chupo grał od początku to by coś strzelił, bo jednak jest w rytmie meczowym i wczoraj na tle innych piłkarzy Bayernu się wyróżniał, bo grał na swoim poziomie.
Lewy natomiast, któremu szło jak po grudzie był coraz bardziej sfrustrowany i prze swoje faule o mało co nie wyleciał z boiska. Na szczęście zarobił tylko żółtą kartkę, ale to jednak czwarta kartka, a kolejna wyeliminuje go z jednego meczu.
Dlatego uważam, że Flick się wczoraj nie popisał.
25 kwi 2021 | 11:48