Benfica Lizbona wygrała z AC Milan. Krzysztof Piątek bez gola [WIDEO]

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com
Benfica Lizbona wygrała 1:0 (0:0) z AC Milan w meczu towarzyskim w ramach turnieju International Champions Cup.
W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie okazje do zdobycia bramki. W 8. minucie Pizzi starał się zaskoczyć Donnarummę, ale golkiper był na posterunku. W 16. minucie Hakan Calhanoglu był blisko, ale trafił w słupek.
Aktywny był Krzysztof Piątek. Polak w 44. minucie uderzył minimalne obok słupka po podaniu Rodrigueza.
W 70. minucie było już 1:0 Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Adela Taarabta, ten uderzył z dystansu, futbolówka odbiła się jeszcze rykoszetem i wpadła do bramki "Rossonerich".
W 84. minucie AC Milan mógł wyrównać, ale Lucas Biglia huknął z rzutu wolnego w poprzeczkę.
Krzysztof Piątek został zmieniony w 86. minucie spotkania. Polaka zastąpił Daniel Maldini.
Daniel Makarewicz28 Jul 2019 · 23:05