Benfica znów to zrobiła! Odrobiła straty w końcówce i wyrwała punkt w starciu z Rangers FC [WIDEO]

Piłkarze Rangers FC zremisowali na własnym boisku z Benfiką Lizbona. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 (1:0).
W pierwszym spotkaniu obu drużyn padł remis 3:3. Spotkanie w Lizbonie obfitowało w wiele dramatycznych zwrotów akcji, a gospodarze wyrównującą bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry.
Dziś pojedynek również dostarczył wielkich emocji. Gracze Rangers FC szybko wyszli na prowadzenie. W kilka sekund dwukrotnie obili poprzeczkę bramki rywali, a po chwili do futbolówki dopadł Airfield. Pomocnik głową skierował piłkę do siatki.
W kolejnych minutach gospodarze kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Nie dawali przeciwnikom dojść do głosu, sami zaś szukali szans na podwyższenie wyniku.
Po przerwie ocknęli się przyjezdni. Bliski szczęścia był Waldschmidt, ale spudłował w dogodnej sytuacji. Gdy piłkarze Benfiki się wyszumieli, zawodnicy Rangers zadali kolejny cios. Na listę strzelców wpisał się Roofe. Anglik uderzył sprzed pola karnego i trafił w samo okienko.
Przyjezdni zerwali się jeszcze do walki. I to przyniosło efekt! W 78. minucie 19-letni Ramos dał nadzieję na remis. Kilka chwil później pokazał się Pizzi i Benfika w błyskawiczny sposób odrobiła straty.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. W innym spotkaniu grupy "D" Standard Liege pokonał Lecha Poznań 2:1.
Daniel Makarewicz26 Nov 2020 · 22:53