Beniaminek zaskoczył Atletico Madryt! Sensacja na początek kolejki La Liga [WIDEO]

Atletico Madryt przegrało drugi mecz w tym sezonie La Liga. Drużyna Diego Simeone przegrała na wyjeździe z Las Palmas 1:2.
Wszystko, co najważniejsze, wydarzyło się po przerwie. Las Palmas objęło prowadzenie na początku drugiej połowy. Do piłki przed polem karnym dopadł Kirian Rodriguez i płaskim strzałem pokonał Jana Oblaka.
Atletico przeważało, ale nie potrafiło zamienić żadnej ze swoich sytuacji na wyrównującego gola. W dodatku w 74. minucie przyjęło kolejny cios. Las Palmas zaskoczyło gości pressingiem, przejęło piłkę na ich połowie i błyskawicznie przetransportowało ją w pole karne. Akcję potężnym strzałem zamknął Benito Ramirez.
Piłkarze Diego Simeone nie odpuszczali, ale było ich stać tylko na jednego gola. W 83. minucie do bramki trafił Alvaro Morata. Była to jego siódma bramka w tym sezonie La Liga.
Atletico zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Może je stracić na rzecz Barcelony, która w sobotę zagra z Realem Sociedad San Sebastian. Las Palmas po zwycięstwie przesunęło się na dziewiąte miejsce.
Marcin Karbowski03 Nov 2023 · 23:07