Bezlitosny Bayern Monachium rozbił rywali. Popis Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 27 lut 2021 | 17:19
Bayern Monachium wygrał z FC Koeln w meczu 23. kolejki Bundesligi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 (2:0).
Mistrzowie Niemiec w dwóch ostatnich meczach Bundesligi zdobyli tylko jeden punkt. Najpierw przydarzył im się remis z Arminią (3:3), potem musieli uznać wyższość Eintrachtu (1:2).
Dziś więc podopieczni Hansiego Flicka nie mogli pozwolić sobie na kolejną wpadkę. Ich rywalem w meczu 23. kolejki Bundesligi była drużyna FC Koeln.
Mistrzowie Niemiec od początku narzucili swoje warunki. W 18. minucie udało im się wyjść na prowadzenie.
Po kwadransie było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski. Znów podawał Goretzka, a Polak z zimną krwią posłał piłkę obok interweniującego golkipera.
Po przerwie niespodziewanie goście zdobyli bramkę kontaktową. Fatalną postawę obrony "Die Roten" wykorzystał Skhiri. Wydawało się, że Bayern może mieć problemy z dowiezieniem wygranej do końca.
W 64. minucie na boisku pojawił się jednak Thomas Mueller. Niemiec w pierwszym kontakcie z piłką zagrał do Lewandowskiego, a ten podwyższył na 3:1.
W 77. minucie koszmarny błąd przydarzył się Neuerowi. Bramkarz Bayernu wyszedł z bramki, ale został wyprzedzony przez Drexler. Pomocnik trafił jednak... w słupek!
Ostatecznie Bayern wygrał 5:1. W ostatnich minutach dublet ustrzelił Gnabry.
W ligowej tabeli zajmuje pierwszą pozycję. Na swoim koncie ma 52 punkty. Nad RB Lipsk ma 5 "oczek" przewagi, ale "Byki" rozegrały o jedno spotkanie mniej.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 8

27 lut 2021 | 17:25
0
Amazing Polish striker.
27 lut 2021 | 17:48
0
Ech, przydałby się taki Tomek Miller w naszej kadrze. Selekcjoner po tym meczu ma podpowiedź, kogo ma szukać do gry z RL.
27 lut 2021 | 17:42
0
to przypomina grę z końcówki tamtego sezonu
27 lut 2021 | 18:28
0
Ale piekne wejście smoka Mullera. A Lewy pobije ten rekord 40 goli. Jest to możliwe.
27 lut 2021 | 22:27
0
Mueller to kozak nad kozakami!
Chlop wszedl na boisko pierwszy raz od ok. 2 tygodni i 30 sekund po wejsciu notuje asyste. Najlepszy ofensywny pomocnik XXI wieku.

Goretzka klasa sama w sobie - 3 asysty.
Gnabry tez super wejscie.
Lewy standardowo. Nie ma sie co specjalnie rozpisywac :) Fajnie jakby mu sie udalo chociaz wyrownac rekord Gerda. W tym roku Zloty But jest jego :)
27 lut 2021 | 17:33
0
13 meczu mu zostało i 13 goli musi strzelic żeby pobić rekord Mullera, trzymam kciuki.
27 lut 2021 | 17:40