Błąd Kamila Glika i tylko remis Monaco! Tottenham wciąż bez wygranej w tegorocznej LM [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Kamil Glik miał udział przy straconej bramce i AS Monaco tylko zremisowało 1:1 z Club Brugge. Tottenham Hotspur wciąż bez wygranej w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, zremisował 2:2 PSV Eindhoven.
Zespół z Księstwa prowadzenie objął w 32 minucie. Podopieczni Henry'ego wyprowadzili szybką kontrę. Z piłką kilkadziesiąt metrów przebiegł Gołowin, wyłożył piłkę Sylli i ten pokonał bramkarza rywali.
Z prowadzenia cieszyli się jednak tylko siedem minut. Kamil Glik przegrał pojedynek powietrzny z Wesleyem i ten umieścił piłkę w siatce po uderzeniu głową.
W Holandii to PSV objęło prowadzenie w 30 minucie za sprawą Lozano, który zabrał piłkę Alderweireldowi, pognał na bramkę, strzelił, a futbolówka wpadła do bramki po rykoszecie, lobując rozpaczliwie interweniującego Llorisa.
Goście wyrównali jeszcze przed przerwą. Kane zagrał do wpadającego w pole karne Trippiera, ten wycofał piłkę na dziesiąty metr do Lucasa Moury, który uderzył od razu i pokonał bramkarza PSV.
Po przerwie "Koguty" wyszły na prowadzenie. Eriksen idealnie dośrodkował na głowę Kane'a, a napastnik nie miał najmniejszych problemów, by zdobyć bramkę.
W 79 minucie z boiska wyleciał Hugo Lloris. Gospodarze dzięki grze w przewadze zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą De Jonga. Kapitan holenderskiej ekipy wykorzystał spore zamieszanie w polu karnym rywali, kierując piłkę do siatki.