Borussia Dortmund lepsza od FSV Mainz. Erling Haaland z dwoma trafieniami [WIDEO]

Xinhua / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 16 paź 2021 | 17:28
Borussia Dortmund odniosła kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Bundesligi. Tym razem uporała się z FSV Mainz.
Dzisiejsze starcie gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia. Już w 3. minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Marco Reus. 32-latek kapitalnie przymierzył pod poprzeczkę.
Przewaga BVB była widoczna gołym okiem. W pierwszej połowie nie przełożyło się na jednak gole. Borussia kolejny cios zadała jednak już po przerwie.
W 54. minucie sędzia wskazał na wapno. Rzut karny na gola zamienił Erling Haaland. Norweg nie uderzył najlepiej, ale piłka przełamała ręce golkipera rywali i ugrzęzła w siatce.
Ostatecznie Borussia wygrała 3:1. W 88. minucie goście zdobyli honorową bramkę. Do siatki trafił Burkardt. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry wspomniany Haaland. Norweg w kontrze wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.
Dzięki wygranej ekipa z Zagłębia Ruhry objęła pozycję lidera Bundesligi. Na swoim koncie ma 18 punktów po ośmiu rozegranych meczach.
3 - 1
16 paź 2021 | 15:30 (zakończony)

Przebieg meczu

54'
66'
T. Hazard
J. Burkardt
(L. Barreiro)
87'
J. Burkardt
90'
4'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 14

16 paź 17:35
0
Lewy musi gonić. Ale fajnie ze ma w końcu konkurenta, bo od czasu aubameyanga nikt go nie straszył.
16 paź 17:45
0
Bo każdy lepszy jakiś napastnik jak ma ambicje to korzysta z okazji, żeby przejść do premier league itp haaland 2 sezony i też opuszcza bundeslige żeby się dalej rozwijać
16 paź 18:10
0
Prawie każdy, bo zawsze jest to jedno miejsce w Bayernie, z którego nie warto odchodzić, skoro rok w rok jesteś faworytem w LM, albo jednym z kilku w gorszym wypadku.