Borussia Dortmund upokorzona przez byłego trenera. Cudowny gol dla RB Lipsk [WIDEO]

Pixathlon / Sipa / PressFocus
Zmiana trenera w Lipsku przyniosła dobry efekt. Drużyna RB pokonała Borussię Dortmund 3:0.
Kilka dni temu pracę w Lipsku stracił Domenico Tedesco, dla którego gwoździem do trumny okazała się wysoka porażka z Szacharem Donieck w Lidze Mistrzów. Jego następcą został Marco Rose.
Debiut miał dla 45-latka wyjątkowy smak. W pierwszym meczu w roli trenera Lipska zmierzył się bowiem z Borussią Dortmund, z której został zwolniony w zeszłym sezonie.
Teraz Niemiec utarł nosa byłemu pracodawcy. Bohaterem pierwszej połowy był Dominik Szoboszlai. Węgier najpierw zaliczył asystę przy golu Willy'ego Orbana, a tuż przed przerwą popisał się wspaniałym strzałem z dystansu.
Borussia się nie podniosła. W końcówce straciła jeszcze jednego gola. Wynik na 3:0 ustalił Amadou Haidara.
Marcin Karbowski10 Sep 2022 · 17:32