Borussia Moenchengladbach na szóstkę. Niemcy zniszczyli Szachtara Donieck [WIDEO]

Ulrich Hufnagel / Press Focus
Borussia Moenchengladbach zdemolowała na wyjeździe Szachtar Donieck. Przedstawiciel Bundesligi wygrał aż 6:0!
Mecz był rozstrzygnięty już po pierwszej połowie, w której goście strzelili cztery gole. Dwa razy piłkę w bramce umieścił Plea - szczególnej urody było drugie z tych trafień. Raz na listę strzelców wpisał się Bensebaini, a jednego gola zapisano na konto Bondara z Szachtara.
Trener gospodarzy w przerwie dokonał trzech zmian, ale na boisku wciąż dominowali przyjezdni. Dość powiedzieć, że Szachtar po przerwie nie oddał żadnego strzału na bramkę Borussii!
Zespół z Moenchengladbach atakował dalej i robił to skutecznie. Szachtara w drugiej połowie dobili jeszcze Stindl i Plea.
Borussia po trzech kolejkach ma na koncie pięć punktów. Spokojnie mogłaby mieć nawet dziewięć - zwycięstwa z Interem Mediolan i Realem Madryt traciła w ostatnich minutach.
Marcin Karbowski03 Nov 2020 · 20:43