Bramka przewrotką w Serie A! Spektakularne trafienie włoskiego napastnika [WIDEO]

Torino zremisowało 1:1 z Empoli. Ozdobą meczu było piękne trafienie Mattii Destro.
Prowadzenie w 27. minucie mogli objąć gospodarze z Piemontu. Gol Aleksieja Miranczuka nie został jednak uznany z powodu pozycji spalonej.
Po przerwie to Empoli wyszło na prowadzenie. Prawdziwe wejście smoka zanotował Mattia Destro.
31-latek pojawił się na murawie w 46. minucie. Niedługo potem dostał podanie od Tyronne'a Ebuehiego, złożył się do przewrotki i kapitalny strzałem skierował piłkę do siatki.
Wydawało się, że Empoli dowiezie jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka. W 90. minucie Sasa Lukić strzelił jednak gola na wagę remisu.
W spotkaniu wzięło udział dwóch reprezentantów Polski. Karol Linetty spędził na murawie 67 minut, a Sebastian Walukiewicz wszedł z ławki w 78. minucie.
Adam Kłos09 Oct 2022 · 15:48