Legia znowu zwycięska! Lech przygotowuje się do starcia z Bodo/Glimt

Bramka przewrotką w Serie A! Spektakularne trafienie włoskiego napastnika [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 09 Paź 2022 | 15:48
Torino zremisowało 1:1 z Empoli. Ozdobą meczu było piękne trafienie Mattii Destro.
Prowadzenie w 27. minucie mogli objąć gospodarze z Piemontu. Gol Aleksieja Miranczuka nie został jednak uznany z powodu pozycji spalonej.
Po przerwie to Empoli wyszło na prowadzenie. Prawdziwe wejście smoka zanotował Mattia Destro.
31-latek pojawił się na murawie w 46. minucie. Niedługo potem dostał podanie od Tyronne'a Ebuehiego, złożył się do przewrotki i kapitalny strzałem skierował piłkę do siatki.
Wydawało się, że Empoli dowiezie jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka. W 90. minucie Sasa Lukić strzelił jednak gola na wagę remisu.
W spotkaniu wzięło udział dwóch reprezentantów Polski. Karol Linetty spędził na murawie 67 minut, a Sebastian Walukiewicz wszedł z ławki w 78. minucie.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny