Bramkarz Meksyku prowokował reprezentację USA. Pulisic strzelił mu gola i pokazał specjalny napis [ZDJĘCIE]

Christian Pulisic był bohaterem meczu USA z Meksykiem (2:0) w eliminacjach do mistrzostw świata. Nie dość, że strzelił pierwszego gola gola, to jeszcze ciesząc się z trafienia wbił szpilę bramkarzowi rywali.
Przed meczem Guillerme Ochoa stwierdził, że Meksyk jest lustrem, w którym Amerykanie chcieliby widzieć samych siebie. Być może nawiązywał do sytuacji w grupie - przed meczem jego drużyna wyprzedzała kadrę USA o trzy punkty.
Teraz bilans punktowy jest równy. Duża w tym zasługa Pulisicia, który otworzył wynik meczu w 74. minucie z kilku metrów wbił piłkę do siatki.
Tuż po trafieniu piłkarz Chelsea nawiązał do przedmeczowej wypowiedzi Ochoi. Ciesząc się z gola podciągnął koszulkę i zaprezentował napis "Man in the mirror", czyli "Człowiek w lustrze".
W końcówce meczu drugiego gola dla Stanów Zjednoczonych strzelił Weston McKennie. Amerykanie dowieźli zwycięstwo nawet mimo osłabienia. Przez kilka minut grali w "dziesiątkę" po czerwonej kartce dla Milesa Robinsona.
Marcin Karbowski13 Nov 2021 · 15:36
Źródło: sport.pl, twitter