Bramkarz Sevilli znów oberwał od kibiców w LE. Jego koledzy zebrali z boiska pełne garście zapalniczek [WIDEO]

Bramkarz Sevilli został uderzony przedmiotem rzuconym z trybun przez kibiców Fenerbahce. Dla Marko Dmitrovicia to kolejny atak ze strony kibiców podczas tej edycji Ligi Europy.
Mecz w Stambule został przerwany na początku drugiej połowy. Gra nie mogła być kontynuowana, bo w kierunku Dmitrovicia z trybun spadł deszcz przedmiotów. Gracze Sevilli pokazywali sędziemu m.in. zapalniczki. Na niektórych ujęciach było widać, że trzymają ich pełne garście.
Piłkarze Fenerbahce apelowali do swoich kibiców o spokój, ale nic nie wskórali. Co gorsza, jeden z przedmiotów, które rzucono z trybun, uderzył w Dmitrovicia. Bramkarz Sevilli upadł na murawę, na której później był opatrywany.
Dla Dmitrovicia to już drugi nieprzyjemny incydent w tej edycji Ligi Europy. W meczu wyjazdowym meczu z PSV Eindhoven serbski bramkarz został zaatkowany przez chuligana, który wtargnął na boisko.
Przykrą sytuacją może mu osłodzić wynik. Co prawda Sevilla przegrała 0:1, ale dzięki zaliczce z własnego boiska awansowała do ćwiercfinału.
Marcin Karbowski17 Mar 2023 · 11:17
Źródło: Twitter