Broendby. Świetny mecz Kamila Wilczka! Gol i dwie asysty Polaka

Świetny mecz Kamila Wilczka! Gol i dwie asysty Polaka
YouTube
Autor: Marcin Karbowski 15 wrz 2019 | 20:08
Broendby IF pokonało u siebie FC Nordsjaelland 4:2 (2:0) w niedzielnym meczu 9. kolejki rozgrywek Superligi. Całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Kamil Wilczek.
Napastnik reprezentacji Polski cztery minuty przed końcem ustalił wynik konfrontacji, wykorzystując rzut karny. Wcześniej zaliczył asysty przy trafieniach w pierwszej połowie Niemca Dominika Kaisera i Chorwata Josipa Radosevica. Do siatki gości celnie przymierzył także Niemiec Hany Mukhtar.
Bramki dla "Dzikich Tygrysów" zdobyli Mikkel Damsgaard oraz Ghańczyk Isaac Atanga. Zespół z Zelandii doznał w ten sposób czwartej porażki w sezonie i spadł na szóste miejsce w tabeli.
Drużyna z Kopenhagi natomiast dzięki piątej wygranej w bieżących rozgrywkach awansowała na trzecią lokatę w klasyfikacji.
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 4

15 wrz 2019 | 21:23
~No proszę. Kolejny polak dołączył do znakomitego grona zawodników, którzy zanotowali niezłe występy: Lewandowski, Grosicki, Krychowiak, Gikiewicz, Frankowski, Klich (i dziś Wilczek). Szkoda, że polska kadra nie ma porządnego trenera.
0
~No proszę. Kolejny polak dołączył do znakomitego grona zawodników, którzy zanotowali niezłe występy: Lewandowski, Grosicki, Krychowiak, Gikiewicz, Frankowski, Klich (i dziś Wilczek). Szkoda, że polska kadra nie ma porządnego trenera, który by potrafił to wykorzystać.
15 wrz 2019 | 22:16