Broendby. Świetny mecz Kamila Wilczka! Gol i dwie asysty Polaka

Świetny mecz Kamila Wilczka! Gol i dwie asysty Polaka
YouTube
Broendby IF pokonało u siebie FC Nordsjaelland 4:2 (2:0) w niedzielnym meczu 9. kolejki rozgrywek Superligi. Całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Kamil Wilczek.
Napastnik reprezentacji Polski cztery minuty przed końcem ustalił wynik konfrontacji, wykorzystując rzut karny. Wcześniej zaliczył asysty przy trafieniach w pierwszej połowie Niemca Dominika Kaisera i Chorwata Josipa Radosevica. Do siatki gości celnie przymierzył także Niemiec Hany Mukhtar.
Bramki dla "Dzikich Tygrysów" zdobyli Mikkel Damsgaard oraz Ghańczyk Isaac Atanga. Zespół z Zelandii doznał w ten sposób czwartej porażki w sezonie i spadł na szóste miejsce w tabeli.
Drużyna z Kopenhagi natomiast dzięki piątej wygranej w bieżących rozgrywkach awansowała na trzecią lokatę w klasyfikacji.
Marcin Karbowski15 Sep 2019 · 20:08