Relacjonujemy ostatnie godziny zimowego okna transferowego!

Brutalny faul byłego zawodnika Manchesteru United. To nagranie mrozi krew. "Rzeźnik" [WIDEO]

Screen Twitter
Autor: Hubert Kowalczyk 12 Wrz 2022 | 13:00
Marcos Rojo został wyrzucony z boiska w meczu Boca Juniors - River Plate. Były piłkarz Manchesteru United zobaczył czerwoną kartkę w 97. minucie spotkania.
Mecze w lidze argentyńskiej są regularnie naznaczone wielkimi emocjami. Nie zawsze wynikają one ze względów czysto sportowych - biorą się też z brutalnych fauli.
Tak też było w wypadku ostatniego starcia między Boca Juniors a River Plate. W 97. minucie tego południowoamerykańskiego klasyku z boiska został wyrzucony Marcos Rojo.
Były zawodnik Manchesteru United trafił swojego rywala prosto w głowę. Nawet jeśli defensor nie zamierzał aż tak przekroczyć przepisów, to po całym wydarzeniu nie nastąpiła u niego żadna refleksja. 32-latek pożegnał się z jednym z kolegów, a następnie udał się do szatni.
- Rzeźnik z La Bombonery - ocenił Filip Macuda z "Wrocławskich Faktów".
Samo spotkanie zakończyło się zwycięstwem Boca Juniors 1:0 (0:0). Brutalny faul Marcosa Rojo nie miał bezpośredniego wpływu na końcowy wynik meczu.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny