Brutalny faul byłego zawodnika Manchesteru United. To nagranie mrozi krew. "Rzeźnik" [WIDEO]

Screen Twitter
Marcos Rojo został wyrzucony z boiska w meczu Boca Juniors - River Plate. Były piłkarz Manchesteru United zobaczył czerwoną kartkę w 97. minucie spotkania.
Mecze w lidze argentyńskiej są regularnie naznaczone wielkimi emocjami. Nie zawsze wynikają one ze względów czysto sportowych - biorą się też z brutalnych fauli.
Tak też było w wypadku ostatniego starcia między Boca Juniors a River Plate. W 97. minucie tego południowoamerykańskiego klasyku z boiska został wyrzucony Marcos Rojo.
Były zawodnik Manchesteru United trafił swojego rywala prosto w głowę. Nawet jeśli defensor nie zamierzał aż tak przekroczyć przepisów, to po całym wydarzeniu nie nastąpiła u niego żadna refleksja. 32-latek pożegnał się z jednym z kolegów, a następnie udał się do szatni.
- Rzeźnik z La Bombonery - ocenił Filip Macuda z "Wrocławskich Faktów".
Samo spotkanie zakończyło się zwycięstwem Boca Juniors 1:0 (0:0). Brutalny faul Marcosa Rojo nie miał bezpośredniego wpływu na końcowy wynik meczu.
Hubert Kowalczyk12 Sep 2022 · 13:00