Bardzo ostry faul Kalidou Koulibaly'ego na Leo Messim. "Strasznie to wyglądało" [WIDEO]

Screen z TV
FC Barcelona już w pierwszej połowie trzykrotnie trafiła do siatki w meczu przeciwko SSC Napoli. W pewnym momencie kibicom "Blaugrany" zadrżały jednak serca. Wszystko przez ostry faul Kalidou Koulibaly'ego na Leo Messim.
W rewanżowym starciu 1/8 finału Ligi Mistrzów między FC Barceloną i Napoli pierwsze skrzypce grał Leo Messi. Argentyńczyk w 23. minucie trafił do siatki po fenomenalnym rajdzie prawą stroną boiska.
To nie był jednak koniec jego popisów. Niedługo później gwiazdor gospodarzy znów pokonał Davida Ospinę, lecz sędziowie po analizie dopatrzyli się zagrania ręką.
W 40. minucie Leo Messi kompletnie zaskoczył Kalidou Koulibaly'ego. Odebrał rywalowi piłkę w polu karnym, korzystając z jego opieszałości. Obrońca Napoli nawet go nie widział.
W efekcie Senegalczyk ostro sfaulował Argentyńczyka. Zrobił to przypadkowo, ale 33-latek poważnie ucierpiał. Piłkarz był bardzo długo opatrywany, lecz prawdopodobnie nic poważnego mu się nie stało.
Po analizie VAR arbiter podyktował natomiast rzut karny. Do piłki nie podszedł jednak Messi, ale Luis Suarez. Urugwajczyk pewnie pokonał bramkarza.
- Karny ewidentny. Strasznie to wyglądało. Koulibaly odlepiony dziś - ocenił Dominik Piechota z "newonce.sport". Ostatecznie FC Barcelona wygrała 3:1.
Maciej Pietrasik08 Aug 2020 · 22:07