Niewiarygodny rajd Leo Messiego! Gwiazdor FC Barcelony ośmieszył obrońców Napoli [WIDEO]

Screen z TV
Leo Messi znów ratuje FC Barcelonę! Argentyńczyk trafił do siatki w pierwszej połowie spotkania z Napoli. Jego bramka była po prostu fenomenalna. Poradził sobie z pięcioma rywalami i upadając pokonał Davida Ospinę.
W pierwszym meczu przeciwko Napoli FC Barcelona tylko zremisowała 1:1. Do tego wicemistrzowie Hiszpanii byli znacząco osłabieni brakiem kilku zawodników, więc niektórzy wieszczyli im spore kłopoty.
Od czego "Blaugrana" ma jednak Leo Messiego? Argentyńczyk już niejednokrotnie robił różnicę w kluczowych spotkaniach zespołu. Gospodarze prowadzili od 10. minuty po trafieniu Clementa Lengleta.
To o bramce Argentyńczyka z 23. minuty spotkania z pewnością będzie się mówić bardzo długo. Messi dostał piłkę na prawej stronie boiska i wbiegł w pole karne.
Szybko znalazło się przy nim trzech rywali. Piłkarz "Barcy" stracił równowagę, lecz podniósł się i utrzymał przy futbolówce. Po chwili doskoczyli do niego kolejni gracze Napoli.
Messi upadając mocno uderzył jednak piłkę i umieścił ją tuż przy słupku, w fenomenalny sposób pokonując Davida Ospinę.
Niedługo później Argentyńczyk po raz drugi trafił do siatki. Analiza VAR wykazała, że zagrał piłkę ręką i ten gol nie został uznany.
FC Barcelona wygrała 3:1. Wynik podwyższył Luis Suarez, a Ter Stegena pokonał Lorenzo Insigne. Obaj trafiali z rzutów karnych.
Maciej Pietrasik08 Aug 2020 · 21:41