Bundesliga. Emocjonująca końcówka w Berlinie! Pizarro uratował Werder przed porażką

Emocjonująca końcówka w Berlinie! Pizarro uratował Werder przed porażką
facebook.com/werderbremenEN
Hertha Berlin zremisowała u siebie z Werderem Brema 1:1 w ostatnim sobotnim meczu 22. kolejki niemieckiej Bundesligi. Goście wyrównującą bramkę zdobyli w ostatniej akcji spotkania.
Drużyna ze stolicy prowadzenie objęła po kontrataku w 25. minucie. Salomon Kalou dograł piłkę do Davie'go Selke, który nie miał problemów z trafieniem do niemal pustej bramki. Wydawało się, że punkty zostaną w Berlinie, ale w szóstej minucie doliczonego czasu gry sprytnie z 17. metra z rzutu wolnego uderzył Claudio Pizarro. Doświadczony napastnik oddał płaski strzał, piłka odbiła się od nóg jednego z piłkarzy w murze i wylądowała w siatce.
Po tym remisie podopieczni Pala Dardaia zajmują dziewiąte miejsce w tabeli ze zdobytymi 32 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Bayernem Monachium.
Natomiast zespół prowadzony przez Floriana Kohfeldta ma 31 "oczek" na koncie i plasuje się na 10. pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie VfB Stuttgart.