Bundesliga. Dwa gole Roberta Lewandowskiego! Bayern rozbił Borussię Moenchengladbach! [WIDEO]

schwarzdigital.com
Bayern wygrał 5:1 wyjazdowy mecz z Borussią Moechengladbach. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski.
Piorunujący początek spotkania zanotowali Bawarczycy. Już w 2. minucie Javi Martinez zdobył gola.
Kilka minut później prowadzenie Bayernu podwyższył Thomas Mueller. Kontaktową bramkę w 37. minucie strzelił Lars Stindl.
Tuż po przerwie przebudził się Robert Lewandowski. Popisał się kapitalnym przyjęciem, obrócił się w polu karnym i strzelił bardzo mocno pod poprzeczkę.
Kwadrans przed końcem prowadzenie Bayernu podwyższył Gnabry. W ostatniej minucie drugiego gola zdobył Robert Lewandowski. Polak pewnie wykorzystał rzut karny.