Bundesliga. Pewne zwycięstwo Eintrachtu Frankfurt z Hannoverem

Pewne zwycięstwo Eintrachtu Frankfurt z Hannoverem
ninopavisic/Shutterstock
Eintracht Frankfurt pokonał na wyjeździe Hannover 96 3:0 (0:0) w niedzielnym meczu 23. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Na HDI-Arena wszystkie bramki padły dopiero w drugiej połowie. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Ante Rebić, który w 54. minucie wykorzystał dośrodkowanie Luki Jovica i pewnym uderzeniem z pola karnego umieścił piłkę w siatce.
Niespełna dziesięć minut później prowadzenie gości powiększył Luka Jović. Serb po zagraniu Filipa Kostica strzałem głową trafił w lewy górny róg bramki.
Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 90. minucie Filip Kostić, który w sytuacji sam na sam pokonał Michaela Essera.
Drużyna z Hesji ma na koncie 37 punktów i zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli niemieckiej ekstraklasy. Zespół z Dolnej Saksonii z dorobkiem 14 "oczek" plasuje się na przedostatniej, 17. pozycji.
Jakub Kreśliński24 Feb 2019 · 18:51