Były obrońca Lecha Poznań wraca do klubu! "Kolejorz" oficjalnie potwierdził transfer

Były obrońca Lecha Poznań wraca do klubu! "Kolejorz" oficjalnie potwierdził transfer
Matt Wilkinson/Focus Images
Autor: Maciej Pietrasik 2 lip 2021 | 12:18
Potwierdziły się nasze informacje na temat tego, że Barry Douglas zostanie piłkarzem Lecha Poznań. "Kolejorz" oficjalnie zakomunikował, że Szkot podpisze przy Bułgarskiej dwuletni kontrakt.
Ekipa ze stolicy Wielkopolski po nieudanym sezonie chce znów walczyć o najwyższe cele na krajowym podwórku. Pomóc mają w tym między innymi transfery.
Dalsza część tekstu pod wideo
Niedawno ogłoszono pozyskanie Artura Sobiecha, teraz w Lechu wylądował kolejny doświadczony piłkarz. Mowa o zawodniku, którego fani "Kolejorza" doskonale znają - Barrym Douglasie.
Szkot grał już w barwach poznańskiej drużyny w latach 2013-2015. Spędził w niej półtora roku, rozgrywając 75 oficjalnych spotkań.
W tym czasie strzelił pięć goli i zaliczył 21 asyst. W połowie sezonu 2015/2016 zdecydował się na przenosiny do tureckiego Konyasporu.
Później reprezentował też między innymi barwy Wolverhampton oraz Leeds. Z obiema tymi drużynami awansował do Premier League, lecz nie dostał szansy w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Lech poinformował, że w piątek Douglas pojawi się w Polsce i przejdzie testy medyczne. Po nich podpisze kontrakt. Umowa będzie obowiązywała przez dwa lata.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: lechpoznan.pl

Dyskusja 29