Cały mecz Glika, remis w meczu Monaco z Amiens

CosminIftode/Shutterstock
Piłkarze Amiens SC zremisowali przed własną publicznością z AS Monaco 1:1 (1:0) w drugim piątkowym spotkaniu 13. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade de la Licorne całe zawody w szeregach obrońców tytułu zaliczył Kamil Glik. Obrońca reprezentacji Polski w drugiej połowie został ukarany żółtą.
Prowadzenie miejscowym zapewnił niespełna kwadrans przed przerwą Togijczyk Serge Gakpe, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Wyrównał po zmianie stron płaskim strzałem z pola karnego Czarnogórzec Stevan Jovetic.
Drużyna z Księstwa po drugim podziale punktów w tym sezonie umocnił się nieznacznie na pozycji lidera tabeli. Zespół z Pikardii po trzecim z rzędu remisie awansował natomiast na siedemnaste miejsce w klasyfikacji.