Cały mecz Kamila Wilczka w Broendby

brondby.com
Broendby IF pokonał u siebie FC Nordsjaelland 2:0 (2:0) w jedynym poniedziałkowym meczu 34. kolejki rozgrywek duńskiej Superligi.
Na obiekcie w Kopenhadze całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Kamil Wilczek.
Prowadzenie stołecznej drużynie zapewnił z bliska kwadrans przed przerwą Mikael Uhre, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne Niemiec Anthony Jung. Pięć minut później podwyższył płaskim strzałem z kilku metrów jego rodak Dominik Kaiser.
Podopieczni Martina Retova po trzynastym zwycięstwie w sezonie umocnili się na piątym miejscu w tabeli. "Dzikie Tygrysy" z Zelandii doznały natomiast trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach i pozostały na szóstej lokacie w klasyfikacji.
Mistrzowski tytuł zapewniła już sobie wcześniej FC Kopenhaga, a na drugim miejscu sezon zakończy FC Midtjylland, który triumfował w zmaganiach Superligi przed rokiem.
Kamil Kaczmarek13 May 2019 · 21:26