Cambuur

Efektowny gol polskiego napastnika. Tego zagrania nie powstydziłyby się największe gwiazdy [WIDEO]

25 Dec 2023 · 16:38

Polski napastnik oczarował Eredivisie! Zdobył dwie bramki w pięć minut w arcyważnym meczu [WIDEO]

14 May 2023 · 13:48

Piękna bramka Sebastiana Szymańskiego w Eredivisie! Idealne zachowanie Polaka w polu karnym rywali [WIDEO]

16 Apr 2023 · 18:26

W poprzednim sezonie hat-trick w Lidze Europy, teraz transfer do Polski. Piłkarz z ciekawym CV w Ekstraklasie
plus

01 Mar 2022 · 13:10Dominik Budziński
plus

9:0! Ajax Amsterdam zabawił się w meczu ligowym. To był strzelecki festiwal [WIDEO]

18 Sep 2021 · 22:01

Chaos w Eredivisie, kluby chcą pozwać federację. "To największy skandal w historii holenderskiego sportu"

25 Apr 2020 · 07:56

Historyczna chwila w Holandii: Wykorzystano powtórkę do anulowania rzutu karnego [VIDEO]

26 Jan 2017 · 08:24