Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Cenne zwycięstwo polskiej młodzieżówki. Drużyna Jacka Magiery wygrała z Niemcami!

Jacek Magiera
Źródło zdjęcia: asinfo

Cenne zwycięstwo reprezentacji Polski U20. Zawodnicy Jacka Magiery wygrali na wyjeździe z Niemcami 4:3.

Polacy objęli prowadzenie już po 16 sekundach. Kilian Ludewig popełnił prosty błąd – podał piłkę pod nogi Tomasza Makowskiego. Pomocnik Lechii Gdańsk uderzył z 18. metrów w okienko i Christian Früchtl, bramkarz Bayernu Monachium, był bez szans.

Gospodarze rzucili się do ataku i szybko objęli prowadzenie. Dwa gole strzelił Manuel Wintzheimer, a jednego John Yeboah. W 36. minucie było 3:1 dla Niemców.

Biało-czerwoni zmniejszyli straty jeszcze w pierwszej połowie. W 41. minucie do bramki trafił Marcel Zylla.

Polacy poszli za ciosem tuż po rozpoczęciu drugiej połowie, gdy kontaktowego gola strzelił Dawid Kurminowski. Już w doliczonym czasie gry zwycięskiego gola dla drużyny Jacka Magiery zdobył Łukasz Poręba.

Niemcy – Polska 3:4 (3:2)

Manuel Wintzheimer 7., 20., John Yeboah 36. – Tomasz Makowski 1., Marcel Zylla 41., Dawid Kurminowski 47, Łukasz Poręba 90.

Polska: Paweł Sokół – Jakub Kiwior, Mateusz Bondarenko, Serafin Szota – Michał Skóraś (62. Jakub Bednarczyk), Adrian Stanilewicz (62. Adrian Benedyczak), Bartosz Slisz, Tomasz Makowski, Tymoteusz Puchacz – Marcel Zylla, Dawid Kurminowski (62. Łukasz Poręba).

+6
No jeśli bramki strzela Janek Jebak (John Yeboah) to sorry .....
Ale poważnie to gratulacje !
+6
szacun!
10 paź 2019 | 21:53
+5
Walka o pietruszkę czy też o Mistrzostwo Powiatu...WTF? Niemcy-Polska 3-4:-) Bravo Młodzieży.
10 paź 2019 | 21:34
+6
Do Legii go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10 paź 2019 | 21:06
+46
Jak można strzelić gola kontaktowego na 3:3?
10 paź 2019 | 21:03
+47
No dobra, ale o co był ten mecz, o mistrzostwo powiatu, gminy, świata czy o złote kalesony? Teraz muszę iść na inną stronę, żeby się dowiedzieć i kto wie, może tam zostanę
10 paź 2019 | 21:13