OD 19:00
Obejrzyj w
Okno Transferowe
Subskrybuj
  • Barcelona sfinalizuje w końcu transfer Lewandowskiego?
  • Gościem specjalnym programu jest Fabrizio Romano!

Cezary Kucharski ma radę dla włodarzy Legii Warszawa. Wskazał, który trener powinien przejąć drużynę

Cezary Kucharski ma radę dla włodarzy Legii Warszawa. Wskazał, który trener powinien przejąć drużynę
Adam Starszynski / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 13 gru 2021 | 07:00
Legia Warszawa znów zmienia trenera. Swoją radą z włodarzami klubu podzielił się Cezary Kucharski. Były menedżer Roberta Lewandowskiego wskazał, na którego trenera powinni postawić szefowie "Wojskowych".
Legia znalazła się na dnie. Po wczorajszej porażce z Wisłą Płock jest ostatnia w tabeli PKO Ekstraklasy. Jak informowały media, trener Marek Gołębiewski po zakończeniu spotkania z "Nafciarzami" zrezygnował z pracy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Kto zajmie jego miejsce? Na faworyzowanej pozycji jest Leszek Ojrzyński. Doświadczony szkoleniowiec już wcześniej oferował się włodarzom "Wojskowych". Co więcej - wczorajszej spotkanie oglądał z trybun w Płock razem z Pawłem Tomczykiem, wicedyrektorem sportowym Legii.
Cezary Kucharski przekonuje, że szefowie klubu powinni sięgnąć po innego szkoleniowca. Były menedżer Roberta Lewandowskiego swoimi spostrzeżeniami podzielił się w mediach społecznościowych.
- Błędem było zwolnienie A. Vukovica, ale jak trwoga... to tylko Vuko swoją charyzmą, podejściem może podnieść mentalnie piłkarzy Legii i wyprowadzić klub na spokojniejsze wody - napisał Kucharski na Twitterze.
Co ciekawe - na Vukovicia wskazał także Maciej Iwański z "TVP Sport".
- Co dalej? Legia ma dwóch trenerów, którym płaci. Do jednego z nich bym zadzwonił z propozycją nie do odrzucenia. Dom się pali, po dach. Tak, do Vuko - przekazał.
Źródło: twitter/własne