Chelsea. Dyrektor sportowy FC Barcelony szczerze o transferze Azpilicuety. "Wszystko było już dogadane"

Dyrektor sportowy FC Barcelony szczerze o transferze Azpilicuety. "Wszystko było już dogadane"
Screen z YouTube
Autor: Hubert Kowalczyk 05 Sie 2022 | 14:27
Cesar Azpilicueta nie zostanie nowym piłkarzem FC Barcelony. Kulisy nieudanej transakcji odsłonił Mateu Alemany, czyli dyrektor sportowy "Dumy Katalonii".
FC Barcelona długo zabiegała o względy Cesara Azpilicuety. Ostatecznie jednak do przenosin nie doszło, ponieważ Hiszpan podpisał nową umowę z Chelsea.
Dalsza część tekstu pod wideo
Obecny kontrakt doświadczonego piłkarza będzie ważny do 30 czerwca 2024 roku. To w zasadzie wyklucza jego przeprowadzkę na Camp Nou - legenda "The Blues" będzie miała wówczas 34 lata.
Głos w sprawie nieudanego transferu zabrał Mateu Alemany. Dyrektor sportowy "Dumy Katalonii" wyjaśnił, że na drodze do realizacji transakcji stanęła Chelsea.
- Z Azpilicuetą osiągnęliśmy już porozumienie w sprawie indywidualnego kontraktu. Chelsea nie chciała go jednak sprzedawać - wyjawił.
- Mamy inne opcje na wzmocnienie prawej strony defensywy, lecz nie mogę o nich rozmawiać - dodał.
Chociaż Chelsea i FC Barcelona zacięcie rywalizują na rynku transferowym, obu klubom udało się uzgodnić transfer Marcosa Alonso. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, 31-latek trafi wkrótce na Camp Nou, o czym informowaliśmy TUTAJ.
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja 11