Chelsea uratowała zwycięstwo w końcówce! Piękny gol w 90. minucie [WIDEO]

Chelsea rzutem na taśmę wygrała z Crystal Palace 2:1. Gola na wagę zwycięstwa dla "The Blues" strzelił Conor Gallagher.
Był to drugi mecz, w którym Chelsea poprowadził Graham Potter. W swoim debiucie na Stamford Bridge angielski trener zremisował 1:1 z Salzburgiem.
Dzisiejszy mecz rozpoczął się znakomicie dla Crystal Palace. Już w 7. minucie Jordan Ayew zagrał do Odsonne'a Edouarda, który pokonał Kepę.
Chelsea ruszyła do odrabiania strat. W 19. minucie Mason Mount oddał groźny strzał, po którym piłka minimalnie minęła bramkę "Orłów". Chwilę później Raheem Sterling trafił w słupek.
"The Blues" dopięli swego w 39. minucie. Pierwszą bramkę dla ekipy ze Stamford Bridge strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.
W drugiej połowie Chelsea przeważała pod względem posiadania piłki, jednak niewiele z tego wynikało. Na kwadrans przed końcem podopieczni Grahama Pottera mieli na koncie tylko jeden celny strzał.
Dopiero w 90. minucie "The Blues" zdołali zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa. Vicente Guaitę pokonał Conor Gallagher. Chelsea wygrała 2:1 i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli.
Adam Kłos01 Oct 2022 · 17:59
Źródło: Twitter