Chwile grozy na meczu FC Porto. Jedna z trybun zaczęła pękać, kibice ewakuowani

YouTube
Spotkanie pomiędzy GD Estoril Praia z FC Porto zostało przerwane z powodu możliwości zawalenia się trybuny. Kibice musieli awaryjnie opuścić swoje miejsca poprzez płytę boiska.
Mecz przerwano po 45 minutach przy stanie 1:0 dla gospodarzy. Na jednej z trybun Estadio Antonio Coimbra da Mota pojawiły się spore pęknięcia, które mogły spowodować zawalenie się konstrukcji.
Organizatorzy spotkania szybko podjęli decyzję, by fani gości opuścili swoje miejsca poprzez płytę boiska. Według doniesień mediów, żaden z kibiców nie ucierpiał podczas zdarzenia.
Uszkodzenia stadionu to efekt poniedziałkowego trzęsienia ziemi w Portugalii, którego epicentrum zlokalizowane było nieco ponad 120 km od miejsca, gdzie rozgrywano mecz.
Na razie nie ustalono, kiedy piłkarze mieliby dokończyć spotkanie.
Źródło: Twitter/własne