City wygrało i awansowało dalej. Koszmarny faul na Sane i tylko żółta kartka dla gracza Cardiff [VIDEO]

Oleksandr Osipov / shutterstock.com
Cardiff City FC uległ u siebie Manchesterowi City 0:2 (0:2) w drugim niedzielnym meczu IV rundy rozgrywek o Puchar Anglii.
Podopieczni Josepa Guardioli szybko objęli prowadzenie w stolicy Walii, bowiem już w ósmej minucie płaskim strzałem z rzutu wolnego zaskoczył golkipera gospodarzy Belg Kevin De Bruyne.
Osiem minut przed przerwą podwyższył uderzeniem głową Raheem Sterling. Reprezentantowi Anglii świetnie dośrodkował w pole karne Portugalczyk Bernardo Silva.
Po zmianie stron kibice nie oglądali już więcej bramek i "The Citizens" dołączyli do grona drużyn, które wystąpią w 1/8 finału rozgrywek.
Podczas spotkania nie obyło się bez kontrowersji. Najpierw w 25 minucie sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej przez "The Citizens" bramki. Potem w końcówce pierwszej połowy pokazał graczowi Cardiff City, Josephowi Bennettowi, tylko żółtą kartkę po brutalnym faulu na Leroyu Sane. Niemiec nie wyszedł już na drugą połowę, co może oznaczać, że zawodnik nabawił się kontuzji po brutalnym wejściu rywala.