Clint Capela przedłużył kontrakt z Houston Rockets

Clint Capela przedłużył kontrakt z Houston Rockets
Źródło zdjęcia: https://www.flickr.com/photos/rmtip21/3769500285

Clint Capela, który od 1 lipca jest zastrzeżonym wolnym agentem, nadal będzie grał w Houston Rockets. Środkowy zgodził się podpisać z klubem z Teksasu nowy pięcioletni kontrakt - donosi "ESPN".

Niemal wszyscy wolni gracze tego lata podjęli już swoje decyzje odnośnie przyszłości w NBA. Wyjątkiem był tylko Clint Capela. Ostatecznie center zostaje w ekipie Rakiet.

Klub osiągnął z koszykarzem porozumienie w sprawie pięcioletniej umowy. Według Adriana Wojnarowskiego z "ESPN", wartość umowy wyniesie 90 milionów dolarów.

24-latek w ostatnim czasie poczynił znaczne postępy w swojej grze. Był kluczowym graczem Rakiet po obu stronach parkietu. Szwajcar w sezonie zasadniczym 2017/18 notował w meczu średnio 12,7 punktu, 11,6 zbiórki i 2,1 bloku.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Podczas rejestracji wpisz kod 1000plus29pln. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami. Uwaga! Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.