Co on zrobił! Co za gol Ronaldo przewrotką! Oklaskiwali go nawet fani Juve! Real wygrał wysoko w Turynie, a Bayern pokonał Sevillę [VIDEO]

EFECREATA.COM / Shutterstock.com
Real Madryt rozbił Juventus w Turynie, a kapitalnym strzałem z przewrotki popisał się Ronaldo. Bayern wygrał natomiast 2:1 w Sewilli. Losy tych pojedynków wydają się już rozstrzygnięte.
Już w trzeciej minucie zawodnicy Zinedine Zidane'a objęli prowadzenie w Turynie. Isco dośrodkował po ziemi z lewego skrzydła, Cristiano Ronaldo wyprzedził obrońców rywali i pewnym strzałem pokonał Gianluigiego Buffona.
W kolejnych minutach gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania. Najlepszą okazję w pierwszej połowie miał Gonzalo Higuain. Po dośrodkowaniu z wolnego argentyński napastnik uderzył głową, ale świetną interwencją popisał się Keylor Navas.
Kilka minut później goście mogli podwyższyć prowadzenie, lecz piłka po strzale Krossa trafiła tylko w poprzeczkę.
"Królewscy" po raz drugi trafili w drugiej połowie. Cudownym strzałem z przewrotki popisał się Cristiano Ronaldo.
Przepiękną bramkę Portugalczyka oklaskiwali nawet kibice Juventusu.
W 66 minucie gospodarze w dodatku musieli sobie radzić w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę po faulu na Carvajalu otrzymał Paulo Dybala.
Sześć minut później z obroną "Starej Damy" zabawił się Marcelo. Brazylijczyk wymieniał podania z kolegami z zespołu, aż znalazł się w sytuacji sam na sam z Buffonem i wpakował piłkę do siatki.
****
W Sewilli od początku dużo się działo na boisku, ale na bramki musieliśmy poczekać ponad pół godziny. Dosyć niespodziewanie to gospodarze jako pierwsi trafili do bramki. W 32 minucie Escudero dośrodkował do Sarabii, ten ubiegł Bernata, opanował piłkę w polu karnym i pokonał golkipera Bayernu.
Hiszpanie z prowadzenia cieszyli się jednak raptem pięć minut. Do wyrównania doprowadził Franck Ribery. Francuz uderzył z pola karnego, piłka otarła się jeszcze o nogę gracza Sevilli i wpadła do siatki obok rozpaczliwie interweniującego Sorii.
W drugiej połowie goście trafili po raz drugi. Tym razem głową uderzał Thiago Alcantara, piłka odbiła się jeszcze od Escudero i wpadła do bramki.