Co za akcja Jeremy'ego Sochana! Świetny mecz Polaka po wyleczeniu kontuzji [WIDEO]

Jeremy Sochan w bardzo udany sposób wrócił do gry w NBA. Polak zanotował bardzo dobre statystyki w meczu San Antonio Spurs z Atlantą Hawks. Popisał się też kapitalną akcją.
Sochan z powodu problemów z plecami opuścił cztery ostatnie mecze Spurs. Powrót do gry był dla niego udany. Przeciwko Hawks spędził na parkiecie 21 minut. W tym czasie zdobył 18 punktów, zebrał z tablic dziewięć piłek, zaliczył pięć asyst, przechwyt i blok.
Ozdobą tego występu była akcja Sochana z końcówki pierwszej kwarty. Polak dostał piłkę głęboko na swojej połowie, przekozłował przez cały parkiet i efektownie wykończył swój rajd.
Sochan w sumie w tym sezonie rozegrał 45 meczów. Średnio zdobywa 9,9 pkt na mecz. Dobra gra dała mu przepustkę do występu w turnieju Rising Stars podczas zbliżającego się Weekendu Gwiazd NBA.
Dobra gra Sochana nie pomogła Spurs. Drużyna Polaka przegrała 106:125. To już ich dwunasta porażka z rzędu.
W sumie Spurs przegrali już 43 mecze. Obecnie zajmują czternaste miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. W nocy z poniedziałku na wtorek zagrają z Cleveland Cavaliers.
Marcin Karbowski12 Feb 2023 · 07:57
Źródło: WP Sportowe Fakty