Co za błąd Grzegorza Krychowiaka! Lokomotiw Moskwa rozbity w Superpucharze Rosji [WIDEO]

Zenit Sankt Petersburg pokonał Lokomotiw Moskwa 3:0 w meczu o Superpuchar Rosji. Udział przy jednym z goli dla mistrzów kraju miał... Grzegorz Krychowiak.
Zenit objął prowadzenie w 27. minucie. To właśnie wtedy nie popisał się Krychowiak, który w niebezpiecznej strefie podawał piłkę wszerz boiska. Wykorzystał to Daler Kuzjajew i płaskim uderzeniem z linii szesnastki zdobył bramkę.
Kolejne gole mistrzowie Rosji strzelali już po przerwie. W 57. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Sardar Azmoun, łatwo minął rywala i kopnął piłkę do pustej bramki.
Wynik spotkania w 83. minucie ustalił Aleksander Jerochin. Piłkarze Zenitu wykorzystali fatalne zachowanie broniącego w Lokomotiwie Guilherme, który źle przyjął piłkę po zagraniu jednego z partnerów, czym sprokurował zagrożenie w swoim polu karnym.
Krychowiak na boisku przebywał przez 71. minut. Maciej Rybus rozegrał całe spotkanie.
Marcin Karbowski17 Jul 2021 · 20:25