Co za bomba Josipa Juranovicia w meczu ze Slavią! "Jak się żegnać, to z przytupem" [WIDEO]

Screen z TV
Niewykluczone, że Josip Juranović rozgrywa w czwartek ostatnie spotkanie w barwach Legii Warszawa. W starciu ze Slavią Praga Chorwat popisał się przepięknym golem z dystansu.
Prawy obrońca na dniach odejdzie z drużyny mistrzów Polski po zaledwie roku gry dla "Wojskowych". Stołeczny zespół ustalił już wszystkie warunki transferu piłkarza do Celtiku Glasgow.
Transakcja na dniach powinna zostać oficjalnie potwierdzona, ale na razie Juranović wciąż gra dla Legii. W czwartkowy wieczór Czesław Michniewicz wystawił go w pierwszym składzie na mecz ze Slavią Praga.
Chorwat odwdzięczył się przepięknym golem w pierwszej połowie. W 37. minucie przejął piłkę na własnej połowie po wybiciu Maika Nawrockiego.
Juranović dobrze przyjął sobie futbolówkę i popędził na bramkę rywali. Przed sobą miał co prawda czterech rywali, ale ci zostawili mu sporo miejsca, cofając się pod własną bramkę.
Chorwat tym samym zyskał sporo miejsca i zdecydował się na strzał z dystansu. Posłał na bramkę Slavii prawdziwą bombę, nie dając szans bramkarzowi rywali.
Ostatecznie Legia zremisowała na wyjeździe ze Slavią 2:2, dzięki czemu awans do fazy grupowej Ligi Europy jest sprawą otwartą. Relację z meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik19 Aug 2021 · 20:11