Co za gol Jamesa Rodrigueza! Fantastyczne uderzenie Kolumbijczyka [WIDEO]

alexandre durao/Shutterstock
Reprezentacja Stanów Zjednoczonych przegrała u siebie z Kolumbią 2:4 w czwartkowym meczu towarzyskim rozegranym na Raymond James Stadium w Tampie. Ozdobą meczu było trafienie Jamesa Rodrigueza.
W pierwszej połowie kibice zobaczyli tylko jednego gola. Strzelił go dla gości James Rodriguez. Kolumbijczyk popisał się kapitalnym uderzeniem.
Tuż po przerwie odpowiedzieli gospodarze i to dwukrotnie. Do remisu doprowadził Kenny Saief, a na 2:1 trafił Bobby Wood.
Drużyna z Ameryki Południowej bardzo szybko zdobyła bramkę na 2:2. Na listę strzelców wpisał się Carlos Bacca. W 74. minucie trzeciego gola dla Kolumbijczyków strzelił Falcao, a ich zwycięstwo chwilę potem przypieczętował Miguel Borja.
17 października obie reprezentacje zagrają kolejne mecze towarzyskie. Stany Zjednoczone podejmą Peru, natomiast Kolumbijczycy zmierzą się u siebie z Kostaryką.