Co za gol na EURO! Mocny kandydat do bramki turnieju! "Piękny lob z połowy boiska" [WIDEO]

Czesi mierzą się ze Szkocją w meczu grupy "D" mistrzostw Europy. Patrik Schick w tym spotkaniu zdobył bramkę niemal z połowy boiska.
Wczoraj w meczu grupy "D" Anglicy zainkasowali trzy punkty. "Synowie Albionu" wygrali z Chorwacją 1:0. Dziś rozgrywane jest kolejne spotkanie tej grupy.
Szkoci podejmują w Glasgow Czechów. Gospodarze znaleźli się jednak w olbrzymich tarapatach. Dwa gole wbił im Patrik Schick.
Napastnik najpierw na listę strzelców wpisał się tuż przed przerwą. Wówczas popisał się znakomitym uderzeniem głową.
25-latek znów dał o sobie znać w 52. minucie. Wówczas zdobył przepiękną bramkę. Zauważył, że bramkarz rywali jest wysunięty i zdecydował się na uderzenie niemal z połowy boiska.
Uderzenie Czecha było mocne i precyzyjne. Piłka przeleciała niemal pół boiska i zatrzepotała w siatce. Ta bramka wywołał wielki entuzjazm wśród dziennikarzy i ekspertów. Nie brakuje głosów, że jest to "gol turnieju".
Mecz wciąż trwa. TUTAJ możecie śledzić relację na żywo z tego starcia.
Daniel Makarewicz14 Jun 2021 · 16:18