Co za mecz Grzegorza Krychowiaka! Dwie bomby Polaka z dystansu, jego gole dały wygraną [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak w ostatnich tygodniach niejednokrotnie stawał się obiektem krytyki. W niedzielę Polak świetnie zaprezentował się jednak w meczu Al-Shabab. Jego dwie bramki z dystansu sprawiły, że zespół naszego reprezentanta odniósł kolejne zwycięstwo.
Doświadczony pomocnik latem zdecydował się na opuszczenie Krasnodaru. Zaskoczeniem był jednak kierunek transferu. Krychowiak trafił bowiem do saudyjskiego Al-Shabab.
Mimo egzotycznej ligi Polak dostał powołanie na wrześniowe mecze kadry. W nich nie spisał się jednak najlepiej. W mediach rozgorzała dyskusja nt. jego przydatności w reprezentacji.
Po zgrupowaniu Krychowiak wrócił do klubu. W niedzielę Al-Shabab mierzyło się na wyjeździe z Al-Feihą i do przerwy przegrywało na terenie rywala 0:1.
W drugiej części spotkania pierwsze skrzypce grał jednak właśnie reprezentant Polski. Najpierw wyrównał stan spotkania w 55. minucie, posyłając prawdziwą bombę z dystansu.
Jak się okazało, wcale nie był to koniec strzeleckich popisów "Krychy". W 71. minucie reprezentant Polski znów znalazł się przed polem karnym i powtórzył swój wyczyn, kompletując dublet.
Dzięki bramkom pomocnika Al-Shabab wygrało cały mecz 2:1. W efekcie przewodzi ligowej tabeli. Klub Krychowiaka jako jedyny odniósł do tej pory komplet zwycięstw w rozgrywkach.
Maciej Pietrasik02 Oct 2022 · 20:10