Co za mecz! Co za początek roku w wykonaniu Grosickiego! Dwa gole i asysta Polaka [WIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Kamil Grosicki strzelił dwa gole i zanotował asystę w wygranym 6:0 przez Hull City meczu z Bolton Wanderers.
Polak dał prowadzenie swojej drużynie w 29 minucie spotkania uderzeniem z bliskiej odległości pod poprzeczkę.
W 62 minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie po trafieniu Evandro, przy którym asystował Grosicki. Minutę później na 3:0 strzelił już sam reprezentant Polski, który przymierzył koło słupka strzałem tuż zza pola karnego.
Nasz skrzydłowy w tym sezonie ma już cztery gole i cztery asysty na koncie w dziewiętnastu występach.
To nie był koniec strzelania. Potem dla "Tygrysów" bramki zdobyli jeszcze Martin, Bowen oraz Dicko.