Co za pogrom Bayernu! I to z Borussią Dortmund! Bawarczycy zmiażdżyli odwiecznego rywala, a Lewandowski strzelił hat-tricka [VIDEO]

CosminIftode / shutterstock.com
Bayern Monachium nie dał szans Borussii Dortmund, wygrywając aż 6:0 w 28 kolejce Bundesligi. Hat-tricka zdobył Robert Lewandowski.
Pełną relację z tego meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania. Nasz napastnik po podaniu Thomasa Muellera znalazł się w sytuacji sam na sam z Romanem Burkim i pewnie pokonał bramkarza BVB.
Raptem osiem minut później było 2:0. James Rodriguez najpierw zagrał na lewą stronę do Davida Alaby, ten płasko dośrodkował do wbiegającego w pole karne Kolumbijczyka, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.
W 23 minucie mieliśmy już 3:0. Castro stracił piłkę w środku pola, Lewandowski ruszył z futbolówką i zagrał do Jamesa, który dośrodkował do Muellera, a Niemiec bez najmniejszych problemów pokonał Burkiego.
Dzieła zniszczenia w końcówce pierwszej połowy dopełnili Lewandowski oraz Ribery. Francuz najpierw z łatwością ograł Łukasza Piszczka, w sytuacji sam na sam z golkiperem rywali trafił prosto w niego, ale piłka odbiła się i tuż przed bramką dopadł do niej polski napastnik, podwyższając na 4:0.
Za moment swoje trafienie dołożył Ribery. Goście po raz kolejny w fatalny sposób stracili piłkę, a akcję pewnym strzałem pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Burkiego wykończył francuski skrzydłowy.
W drugiej połowie gospodarzom jeszcze było mało. Po raz trzeci na listę strzelców wpisał się Lewandowski. Polak wbił piłkę do pustej bramki po dośrodkowaniu Kimmicha.