Co za szalony mecz! Dziesięć goli, dwie czerwone kartki i Real Madryt upokorzony przez Atletico! [WIDEO]

vlad1988/Shutterstock
Atletico Madryt rozbiło Real 7:3 w ramach turnieju towarzyskiego International Champions Cup.
Pierwsza bramka padła już w pierwszej minucie spotkania. Joao Felix zagrał do Diego Costy, ten wbiegł w pole karne, uderzył, a piłka jeszcze po rykoszecie wpadła obok interweniującego Courtoisa.
Siedem minut później było 2:0. Saul Niguez wyłożył futbolówkę w polu karnym Joao Felixowi, a ten z bliskiej odległości wpakował ją do siatki.
W 19 minucie prowadzenie podwyższył Angel Correa. Zawodnicy Diego Simeone ładnie pograli na małej przestrzeni, a Argentyńczyk pokonał belgijskiego bramkarza precyzyjnym strzałem koło słupka z dystansu.
Za moment po raz drugi na listę strzelców wpisał się Diego Costa. Piłkarze Atletico wysoko przejęli piłkę, otrzymał ją napastnik, który nie miał problemów z trafieniem do bramki. Jeszcze przed przerwą Diego Costa skompletował hat-tricka. Tym razem reprezentant Hiszpanii wykorzystał rzut karny.
Po przerwie napastnik trafił po raz czwarty. Znalazł się w sytuacji sam na sam z Keylorem Navasem, który zmienił Courtoisa, i przerzucił piłkę nad golkiperem.
W 59 minucie pierwszego gola strzelili "Królewscy". Nacho wpakował futbolówkę z najbliższej odległości. Za moment doszło do ostrej walki i przepychanki pomiędzy graczami obu zespołów. Sędzia wyrzucił z boiska Carvajala oraz Diego Costę.
To nie był koniec strzelania. Na 7:1 podwyższył Vitolo, który indywidualną akcję zakończył skutecznym strzałem z dystansu.
W 85 minucie drugą bramkę dla Realu Madryt zdobył Karim Benzema, wykorzystując jedenastkę. W końcówce rozmiary porażki zmniejszył nieco Javi Hernandez, dobijając piłkę z bliskiej odległości po uderzeniu głową w słupek innego z zawodników Zidane'a.
Atletico Madryt ostatecznie rozbiło Real Madryt aż 7:3.