Co za wejście! 25 sekund po zmianie strzelił gola! Druga najszybsza bramka zmiennika w Premier League! [WIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
Leon Balogun przeszedł właśnie do historii Premier League. Wpisał się na listę strzelców 25 sekund po tym, jak pojawił się na murawie.
W 24 minucie Brighton wyszło na prowadzenie w meczu z Crystal Palace za sprawą Murraya, który wykorzystał rzut karny. Cztery minuty później z boiska wyleciał jednak Duffy i menedżer gospodarzy zareagował zmianą w 31 minucie. Na murawie pojawił się Balogun. I Nigeryjczyk już 25 sekund później podwyższył na 2:0, pokonując bramkarza rywali po strzale z pola karnego po centrze z rzutu rożnego.
Według OptaJoe to drugi najszybszy gol zmiennika w Premier League w tym sezonie. Szybszy był tylko Daniel Sturridge, który potrzebował 24 sekund, by wpisać się na listę strzelców w meczu z West Ham United.
Chwilę później menedżer Brighton, Chris Hughton, miał nosa ze zmianami po raz drugi. W 35 minucie wprowadził do gry Andone, który w doliczonym czasie pierwszej połowy strzelił na 3:0.
Jakub Kreśliński04 Dec 2018 · 21:39
Źródło: Twitter