Co za wielbłąd bramkarza Napoli! Immobile zapewnił Lazio zwycięstwo po kuriozalnej sytuacji [WIDEO]

Nicolo Campo / Shutterstock.com
SS Lazio pokonało SSC Napoli 1:0 (0:) w hitowym meczu 19. kolejki Serie A. Bramka padła po koszmarnym błędzie bramkarza gości, Davida Ospiny.
W spotkaniu lepiej wyglądali gracze z Neapolu, którzy częściej utrzymywali się przy piłce. Nie zdołali oni jednak strzelić ani jednego gola.
Mieli ku temu kilka dobrych okazji. W trzech sytuacjach strzały Lorenzo Insigne powstrzymał Thomas Strakosha.
Jedną miał Piotr Zieliński. Piłka po strzale Polaka odbiła się od słupka.
Spotkanie to jest dowodem, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Kilka minut przed końcem goście stracili gola.
Fatalny błąd popełnił David Ospina - bramkarz próbował przedryblować Ciro Immobile, ale napastnik bez trudu odebrał mu piłkę i uderzył w kierunku bramki. Piłkę do siatki wbił interweniujący rozpaczliwie Giovanni Di Lorenzo.
W meczu oprócz Zielińskiego wystąpił inny reprezentant Polski - Arkadiusz Milik. Napastnik, podobnie jak pomocnik, rozegrał pełne 90 minut.