Cracovia w półfinale Pucharu Polski! Pewny awans "Pasów"

Łukasz Laskowski / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 3 mar 2021 | 19:29
Obrońca Pucharu Polski nadal w grze. Cracovia awansowała do półfinału po zwycięstwie z Chojniczanką 3:0.
Bohaterem meczu był Pelle van Amersfoort, który zdobył dwie bramki dla "Pasów". Pierwszy raz do siatki trafił w 14. minucie. Piłkę do bramki skierował wówczas strzałem głową.
Kolejne gole padły już w drugiej połowie. W 56. minucie Cracovii sprzyjało szczęście. Po uderzeniu Pika piłka odbiła się od jednego z graczy Chojniczanki i zmyliła bramkarza.
Goście ustalili wynik po dwóch minutach. Do bramki po podaniu Koseckiego znów trafił van Amersfoort.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN