Cracovia wygrała mecz towarzyski z TSV Hartberg

asinfo.pl
Cracovia wygrała z austriackim TSV Hartberg 3:2 w sobotnim meczu towarzyskim rozegranym podczas zgrupowania w Turcji.
Wynik otworzył w 18. minucie dla TSV Tobias Kainz. Podopieczni Michała Probierza bardzo dobrze zareagowali na utratę gola. Jeszcze w pierwszej połowie nie tylko wyrównali za sprawą Ołeksija Dytiatjewa, ale zdobyli także dwie kolejne bramki. Prowadzenie dał im Sergiu Hanca, a na 3:1 trafił Mateusz Wdowiak.
W drugiej połowie padł tylko jeden gol. Rozmiary porażki austriackiej drużyny zmniejszył w 74. minucie Rajko Rep.
*****

Cracovia - TSV Hartberg 3:2 (3:1)

Bramki: Dytiatjew 25, Hanca 36, Wdowiak 42 - Kainz 18, Rep 74.

Cracovia: (I połowa) Peskovic - Rapa, Helik, Dytiatjew, Pestka - Hanca, Gol, Loshaj, van Amersfoort, Wdowiak - Lopes.
(II połowa): Hrosso - Ferraresso, Dimun, Jablonsky, Siplak - Vestenicky, Lusiusz, Thiago, Rakoczy, Rubio - Piszczek (72. Pik).

TSV Hartberg (wyjściowy): Sallinger - Rotter, Obermuller, Rasswalder, Kainz, Lienhart, Cancola, Gabbichler, Ostrak, Kropfl, Gotal
Żółte kartki: Siplak - Ostrak, Cancola.