Cristiano Ronaldo już strzela w Arabii Saudyjskiej! Gole przeciwko PSG, tak odpowiedział Messiemu [WIDEO]

Screen Twitter
Cristiano Ronaldo strzelił swojego pierwszego gola w Arabii Saudyjskiej. Doświadczony zawodnik dwukrotnie trafił do siatki w spotkaniu z PSG. Spotkanie zakończyło się szalonym wynikiem - 5:4 na korzyść "Paryżan".
W towarzyskim spotkaniu gwiazd ligi arabskiej (Al-Hilal oraz Al-Nassr) z PSG od samego początku wystąpili Cristiano Ronaldo oraz Leo Messi. Legendarni zawodnicy szybko zaznaczyli swoją obecność na boisku.
Argentyńczyk trafił do siatki już w 3. minucie meczu. Wykorzystał wówczas podanie Neymara - mistrz świata wykorzystał nienajlepsze wyjście bramkarza, a następnie uderzył pod nim piłkę.
Jeszcze w pierwszej połowie zdołał odpowiedzieć Portugalczyk. W 33. minucie drużyna gwiazd otrzymała rzut karny, a do piłki podszedł Cristiano Ronaldo, który pełni też rolę kapitana zespołu.
Były gracz Manchesteru United spokojnie podszedł do piłki i huknął w samo okienko bramki. Tym samym wyrównał wynik spotkania.
Jakby tego było mało, Portugalczyk w doliczonym czasie gry zdobył swoją drugą bramkę. Ostatnie minuty przed przerwą były iście szalone - najpierw czerwoną kartkę zobaczył Bernat, później strzelił Marquinhos, następnie karnego nie wykorzystał Neymar, a na koniec błysnął Cristiano Ronaldo, który w ostatniej chwili doprowadził do remisu 2:2.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:4 na korzyść PSG. W drugiej połowie spotkania do siatki nie trafili już ani Leo Messi, ani Cristiano Ronaldo. Przełamał się natomiast Kylian Mbappe, który do gola dorzucił asystę.
Hubert Kowalczyk19 Jan 2023 · 18:54