Cristiano Ronaldo uratował Juventus przed porażką. Torino straciło szansę na wielkie zwycięstwo [WIDEO]

cristiano barni/Shutterstock
Juventus Turyn zremisował przed własną publicznością z Torino FC 1:1 (0:1) w spotkaniu 35. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Allianz Stadium całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Wojciech Szczęsny. Golkipera reprezentacji Polski zaskoczył z bliska po osiemnastu minutach gry Serb Sasa Lukic.
Dopiero sześć minut przed końcem wyrównał uderzeniem głową Cristiano Ronaldo. Dla Portugalczyka było to 21. trafienie w tym sezonie. Więcej o dwa ma tylko Fabio Quagliarella z Sampdorii Genua.
Mistrzowie Włoch uratowali się w ten sposób przed trzecią porażką w sezonie. "Byki" z Piemontu natomiast już po raz piętnasty w bieżących rozgrywkach podzieliły się punktami z rywali i pozostały na szóstej lokacie w tabeli.
Kamil Kaczmarek03 May 2019 · 22:30